لوگو
استخدام کارمند و رزومه نیروی کار
آگهی استخدام یا رزومه خود را به یک دقیقه رایگان ثبت کنید .

ورود به حساب کاربری
karbar
>
>
>
دنبال کار هستم
دنبال کارمند هستم

آگهی استخدام کارشناس روابط عمومی

9 آگهی استخدام

جدیدترین روزنامه های استخدامی

استخدامی خراسان مشهد 16 آبان
  آگهی استخدام کارشناس روابط عمومی تهران- تهران
طنین- حقوق از دو تا سه ميليون تومان
همکارخانم ترجیحامجردباروابط عمومی بالا جهت کاردرشرکت صادرات گل وگیاه
بدون عکس  
187 روز قبل


  آگهی استخدام کارشناس روابط عمومی خراسان رضوي- مشهد
بیمه پاسارگاد- حقوق از يک تا يک و نيم ميليون تومان
استخدام نیروی خانم و آقا جهت تکمیل کادر اداری
بدون عکس  
204 روز قبل


  آگهی استخدام کارآموز و ... تهران- تهران
بورس پرس- حقوق توافقي و ...
به یک یا چند نفر علاقمند به فعالیت در حوزه خبرنگاری اقتصادی ( با تمرکز بر بورس ) به صورت تمام وقت ، نیمه وقت و پاره وققت نیاز است. لطفا" مشخصات به rahrou7@gmail.com ارسال و از تماس تلفنی اجتناب شود. به محض دریافت مشخصات و در صورت لزوم ، تماس تلفنی گرفته خواهد شد. با تشکر
بورس پرس  
267 روز قبل


  آگهی استخدام منشی و ... البرز- همه شهر ها
شرکت آرایشی - بهداشتی - حقوق توافقي و ...
کار در منزل امکانات مورد نیاز : خط تلفن - کامپیوتر - اینترنت - روابط عمومی بالا
بدون عکس  
271 روز قبل


  آگهی استخدام کارشناس روابط عمومی تهران- تهران
موسسه گفتگو- حقوق از يک و نيم تا دو ميليون تومان
به تعداد محدودی کارشناس واحد آموزش با روابط عمومی بالا جهت موسسه اموزشی واقع در میدان ونک نیازمندیم.
موسسه گفتگو  
323 روز قبل


  آگهی استخدام کارشناس روابط عمومی تهران- تهران
تفاس- حقوق از يک و نيم تا دو ميليون تومان
یک نفر کارشناس آقا جهت کار در شرکت معتبر بانکی به صورت شیفتی نیازمندیم . واجدین شرایطی که تجربه کار در مراکز تماس داشته اند رزومه خود را به آدرس ایمیل Callcenter.tefas@yahoo.com ارسال نمایند.
بدون عکس  
534 روز قبل


  آگهی استخدام منشی و ... تهران- تهران
هلذینگ خامی- حقوق توافقي و ...
بدون عکس  
605 روز قبل


  آگهی استخدام کارشناس روابط عمومی تهران- تهران
رهاورد مبین نیک- حقوق از يک تا يک و نيم ميليون تومان
شرکت تجهیزات پزشکی جهت تکمیل کادر اداری خود منشی مدیرعامل و مسئول امور اجرایی دعوت به همکاری مینماید. لطفاً قبل از ارسال رزومه تمامی موارد را مطالعه کنید: )داشتن تمام شرایط زیر اولویت انتخاب خواهد بود( شرح موقعیت شغلی انجام كليه امور دفتري شامل : امور مكاتبات ، بايگاني ، جوابگويي تلفن ، گرفتن پيغام ، ارسال ايميل و . . . وظایف: پاسخگویی اول تلفن های ورودی و مدیریت تماس های تلفنی و ثبت آنها در سیستم CRM پاسخگويي به مراجعان داخل و خارج از شركت و راهنمايي آنها در صورت لزوم انجام كليه امور محوله از سوي مديرعامل و پيگيري با كيفيت مناسب تا حصول نتيجه ابلاغ و پي گيري دستورات مديرعامل به مديران و كارشناسان مسوول هماهنگی بخش های مختلف شرکت با یکدیگر رسیدگی و پیگیری کلیه امور اداری مشتریان و واحد فروش همکاری با تیم فروش شرکت در مسایل مرتبط با فروش و ارتباط با مشتریان شرکت تنظیم و ثبت قرارهای ملاقات تهيه و تنظيم گزارشات لازم جهت ارايه به مديران اجرایی برقراري و حفظ ارتباط موثر و مناسب با عوامل كارفرما به منظور هماهنگي و تنظيم برنامه ملاقاتها و . . . استخراج اطلاعات درخواستي مديرعامل از طريق بانكهاي موجود ، اينترنت و . . . آماده كردن سوابق و پرونده هاي مربوط به جلسات، مشتریان، سفارشات ، فروش و . . . براي مدیران اجرایی تهيه پيش نويس نامه ها ، تهیه و ارسال نامه های واحد فروش، چك كردن و تاييد نامه هاي وارده جهت امضاء مديرعامل تنظيم برنامه مسافرت داخل و خارج از كشور مديران اجرايي پيگيري امور تشريفات ، پذيرايي ، خدمات عمومي وفني واحد محل خدمت پیگیری اجراي برنامه ها و كليه قوانين ، دستورالعملهاي كاري و مقررات جاري توسط پرسنل و واحدهای مربوطه بايگاني و سازماندهي اسناد با ارزش و محرمانه شركت و مدارك فايلهاي الكترونيكي و كاغذي مکاتبات اداری با سازمان های و افراد مخاطب شرکت را به نتیجه برساند رسیدگی و پیگیری بسته های پستی و کنترل بارکدهای ارسالی پست مشتریان دانش و مهارت کار: لیسانس ترجیحا رشته مترجمی انگلیسی مسلط به زبان انگلیسی محاوره و نگارش دارای ادبیات وزین گفتاری و رفتاری مسلط به آئین نگارش مسلط به اصول و فنون مذاکرات روابط عمومی قوی ، متانت ، پختگی قدرت کنترل، دقت ، سرعت عمل و تمرکز فن بیان و لحن خوش و محترمانه هنگام گفتگوی تلفنی پیگیری امور محوله تا حصول نتیجه بدون نیاز به پیگیری مکرر از جانب مدیریت باهوش و منظم و وقت شناس توانمند و علاقه مند به یادگیری مهارتهای جدید ماهر در کار با تجهیزات اداری مسلط به کامپیوتر، اینترنت، ورد و اکسل قدرت پیگیری بالا دارای سابقه کار مرتبط تسلط بر مکاتبات و امور اداری فعال و پویا، پر انرژی و با انگیزه آشنا با امور حسابداری و تنخواه گردانی آشنا به اصول بایگانی و نگهداری مستندات و پیام های کاغذی و الکترونیکی خوش برخورد و منظم مهارت های ارتباطی بالا خلاقیت و نو آوری توانایی کار در محیط تیم و همکاری با سایر اعضای شرکت قدرت حل مسئله توانایی انجام چند کار پیگیر و صبور در برابر مشتریان خانم 30 الی 45 ساله در صورت استخدام، فرصت ارتقا سمت برای واجدین شرایط و برگزاری دوره آموزشی گسترش کسب و کار توسط شرکت محیا میباشد.
رهاورد مبین نیک  
954 روز قبل


  آگهی استخدام کارشناس روابط عمومی تهران- تهران
سرای دانش حافظ- حقوق از يک تا يک و نيم ميليون تومان
مورد شغلی کارمند نیروی جذب مدرسه خواهد بود که پروژه جذب نیرو را به عهده ی ایشان قرار خواهیم داد...
بدون عکس  
1179 روز قبل

9 آگهی استخدام یافت شد.